tamara@tamara.majos.pl

PODCASTY

Zarządzaj swoimi emocjami

JAK POZBYĆ SIĘ LEKU I STRACHU

Dzisiaj odcinek o lęku i strachu, Czy lęk i starch są potrzebne, czy trzeba je zwalczać. A jeżeli trzeba zwalczać to to jakimi sposobami. Jak nie poddać się strachowi.

STRES

Dzisiaj o stresie Dowiesz się dzisiaj • Co to takiego jest stres ? • Jak działają stresory i jakiego są rodzaju. • Jak się objawia stres i na jakich poziomach • Czy warto z nim walczyć czy może jest potrzebny Czy w ogóle kiedykolwiek zastanawiałes się co to takiego jest stres? Co się z Toba dzieje, co się dzieje w Twojej głowie kiedy się stresujesz? Czy jest tak, że traktujesz stres jako rodzaj jednej z emocji, np. jako gniew strach, lęk? Jednak powinienies zrozumiec , że stres to jest jakaś reakcja emocjonalna na dane wydarzenie. Reakcja ta może mieć postać reakcji psychicznej lub fizycznej. Stres to jest nieodłączna część naszego życia i dam Ci 100% gwarancję, że na pewno z niego nie zniknie. Wiesz jak opanować reakcję stresową? Jak się zaprzyjaźnić ze stresem? Czy uważasz że stresu powinieneś unikać czy raczej żyć z nim za pan brat? Czy umiesz stresowac się mądrze i pożytkiem ?

8 sposobów jak nie stresować się przed świętami

Ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a przygotowania do nich to dla niejednej/ niejednego z nas to ogromne źródło stresu. Przygotowanie do nich zabiera nam bardzo dużo czasu i pochłania mnóstwo energii, nie potrafimy zapanować nad wydawaniem pieniędzy. To wszystko nas bardzo stresuje. A kiedy zasiadasz do stołu wigilijnego jesteś zmęczony/ zmęczona sffrustrowana i nie myślisz o niczym innym, tylko o tym żeby sobie wszyscy goście poszli, a Ty sobie wreszcie odpoczniesz. Chcesz aby te święta były inne posłuchaj mojego podcastu. Pokaże Ci dzisiaj co możesz zrobić , żeby te święta były dla Ciebie naprawdę wielką radością i przeżyciem duchowym, żeby sprzątanie i zakupy nie zabrały Ci całej przyjemności obchodzenia tych wspaniałych świat Pokaż mniej